Етика і політика

Ціна: 140 грн

Підручники систематичної філософії: Т.6

Останній том серії підручників систематичної філософії у шести томах видатного італійського філософа Баттіста Мондіна просвітлює під кутом зору християнського світогляду основоположні моральні  та політичні парадигми, які напрацювали філософи упродовж століть. Культурний вимір людини, людина як відкритий проект, абсолютна цінність особи, що становить основний суб'єкт політики, суспільне благо як мета політичного діяння, джерела моральності тощо становлять основні роздуми двох розділів "Етика" і "Політика".

Особливо важливим у розгубленості сьогодення є звернення до соціальної доктрини Церкви, а також християнська відповідь на деякі соціально-політичні проблеми та плекання любові і миру як найвищих цінностей планетарної політики.

Актуальна тематика, що торкається викликів сучасного глобалізованого світу, розширює коло читачів, і крім студентів філософії, богослов'я духовенства, книжка буде цікава для політиків і всіх, хто прагне збагатити свій світогляд та долучитися до побудови гармонійного, досконалого, християнського світу.

Розділ: Філософсько-богословські книги

Автор: Баттіста Мондін

Сторінок: 200

ISBN: 5-7707-7930-6

Ширина: 145

Висота: 200

 
 
  • Поділитись:
     

Відгуки до книги

На жаль, ще ніхто не залишив відгуку про книгу. Можливо це зробили б ви?

Залишити свій відгук

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

Доставка

по Україні та Європі

Друкарня

замовити друкарські послуги

Система знижок

при попередній оплаті