20.04.2012. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ОЛЬГИ КІС "СЛУГИНІ СВІТЛА" (м. Львів)

 

20 квітня 2012 року у провінційному домі cестер cлужебниць Непорочної Діви Марії у м. Львові відбулася презентація книги Ольги Кіс «Слугині Світла». Сестри служебниці мали змогу торкнутися святого життя своїх попередниць, котрі повсякчас свідчили про Світло – Христа, служили Йому та своєму народові.

В основу написання книги лягли скарби життя десяти монахинь, покладені на вівтар служіння Богові. Двоє з них, с. Порфирія Грень та с. Мирона Шклянка, доживши 90-літнього віку, збагатили слухачів своєю присутністю та поділилися деякими сторінками свого багатотомного життєвого шляху. Завдяки їхньому свідченню та посвяті в часи підпілля до згромадження вступили нові покоління, представниками яких і були присутні на презентації с. Марта Козак, заступниця Головної настоятельки Згромадження ССНДМ, с. Надія Котур, провінційна настоятелька та сестри настоятельки спільнот сестер служебниць в Україні.

Автор книги п. Ольга Кіс відкрила свій задум представити світові десятьох Слугинь Світла з цілої плеяди сестер служебниць, служіння яких було тихим, проте промовистим.

Книга вийшла друком у видавництві «Місіонер», котре представили на презентації о. Роман Безпалько, головний редактор, та п. Люба Серпинська, головний бухгалтер.

«Якщо хочемо довідатися, звідки струмує потік, маємо йти до джерела. Відкриваючи й гортаючи книгу, ми пізнаємо не тільки життєпис оцих десятьох монахинь, а й відчитуємо духовний момент – ми відшукуємо джерело, звідки черпали вони силу – це Христос Господь, котрий їх покликав, дав їм світло, щоби пронесли його крізь роки до нас» (о. Р.Безпалько).

Фотогалерея: http://www.missioner.com.ua/index.php?level_path=0-7-653© "Місіонер", 2008 р ; розроблено в Soltech