ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВИДАВНИЦТВ. 29-30 ТРАВНЯ 2010 Р. (І)

 

Незабутні враження

 

Кожного року на день поліграфіста керівництвом видавництва «Місіонер» організовуються поїздки по цікавих місцях України. Кожна поїздка надзвичайно захоплююча, відмінно спланована і продумана до найменших деталей, відрізняється одна від одної своєю унікальністю, завжди наповнена глибокою духовністю.

Цьогорічне свято припало на 29 травня. Маршрут пролягав: Жовква–Умань–Київ і поїздка тривала два дні. Разом з працівниками видавництва подорожували отці василіяни. На початку поїздки отримали благословення від о. Климентія на щасливу подорож.

Першим пунктом нашої подорожі було м. Умань. З цікавістю ми слухали розповідь екскурсовода про перлину Умані – Софіївський парк, в якому знаходяться віковічні дуби, природні водопади, джерела, озерця, на яких плавають лебеді і різні дикі перелітні птахи, ростуть водяні лілії. Незабутнє враження залишає грот Венери, каскад «Три сльози», острів Любові з рожевим павільйоном. Можна було їздити верхи на конях, річковим трамвайчиком, плавати на човні підземною річкою та багато іншого.

Далі шлях наш пролягав до Києва, куди ми прибули вранці, до церкви святого Василія Великого і взяли участь у Службі Божій. Храм представляє собою сучасну споруду, який збудований відносно недавно, 1998–2001 рр. Папа Іван Павло ІІ, перебуваючи з пастирським візитом в Україні 2001 р., відвідав і поблагословив храм і монастир. Через рік було освячення престолу, в який заклали мощі блаженного священномученика Йосафата Коциловського.

Після богослужіння ми поділилися на групи і оглядали столицю. Наші відвідини співпали з святкуванням Дня Києва. Київ вразив нас своєю вишуканістю, багатством архітектурних пам’яток, фонтанів, величністю храмів. Ми відвідали Михайлівський і Софіївський собори, Золоті Ворота, Андріївський узвіз, Печерську Лавру і багато інших пам’яток.

Все те, що ми побачили, до чого доторкнулися душею і серцем запам’ятається нам на все життя і викликає гордість за нашу квітучу, багату Батьківщину.

Велика вдячність від всіх працівників генеральному директору видавництва отцю Климентію за чудову поїздку, приємні враження, які збагатили нас пізнавально, духовно та історично.

 Любов ПЕНЦАК

Пенцак Л. Незабутні враження // Відродження. - 2010. - № 23. - С. 3© "Місіонер", 2008 р ; розроблено в Soltech