31.08.2009

ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ ПРАЦІВНИЦІ ВВП «МІСІОНЕР»

 

У понеділок 31 серпня 2009 року у Видавництві Отців Василіян «Місіонер» відбулася знамення подія – пані Ольга Голуб відзначила Золотий ювілей трудової діяльності у Жовківській василіянській друкарні. Саме 31 серпня 1959 року молода дівчина Оля переступила поріг цієї (у той час – Жовківської районної) друкарні і ось уже впродовж півстоліття трудиться в ній.

З великою приємністю ювілярку привітав ввесь тудовий колектив видавництва та друкарні. Директор ВВП «Місіонер» о. Климентій Стасів, ЧСВВ, привітав п. Ольгу з ювілеєм, подякувавши їй за віддану та ревну працю. Він сказав, що вже не один раз був присутній на святкуваннях Золотого ювілею життя, подружжя, а праці – це вперше. Від імені усього колективу о. Климентій побажав пані Ользі міцного здоров’я, Божого благословення, щоб цей її запал до праці ніколи не покидав її. Отець Климентій нагадав, що саме п. Ольга доклала чимало зусиль, щоб друкарню було повернено Отцям Василіянам. Адже після насильної ліквідації УГКЦ і Василіянського Чину в Україні у 1946 р. василіянський монастир і друкарню в Жовкві перейняла радянська держава, відкривши тут Жовківську районну друкарню.

Від імені Протоігумена Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоанікія Чверенчука п. Ольгу Голуб привітав о. Йосафат Коваль, ЧСВВ, зачитавши вітальну грамоту з подякою за віддану працю та з побажаннями Божого благословення.

У цей святковий день кожен працівник видавництва та друкарні з радістю складав щирі вітання пані Ользі, адже є вона душею колективу і намагається кожному допомогти, чи то в роботі, чи в житті.

Пані Ольга Голуб подякувала усім за щирі вітання і сказала, що й надалі намагатиметься жити і працювати в такому ж дусі, на Божу славу, на добро людям.

Нехай же всемилостивий Господь щедро поблагословить пані Ольгу за довголітню жертвенну трудову діяльність, за великий вклад у благородну справу книгодрукування. На многії і благії літа!

о. Йосафат Коваль, ЧСВВ© "Місіонер", 2008 р ; розроблено в Soltech